Nechte se naočkovat v Plané

Také Nemocnice Svatá Anna provádí očkování proti onemocnění covid. Naší snahou je, aby očkování bylo efektivní a pro vás srozumitelné. Proto zde nabízíme všechny důležité informace o provozu našeho očkovacího místa.

Na očkování si doneste platnou kartičku zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, na posilující dávku certifikát o předchozím očkování proti COVID-19!

AKTUALITY

Očkování bez registrace pokračuje i v létě   

Očkování bez registrace pokračuje i v létě a to vždy v pátek dopoledne (pro dospělé). Mládež (12 až 15 let) očkuje buď OČM Domažlice nebo OČM Stod. Děti (5 až 11 let) očkuje pouze OČM Domažlice. 

Očkování bez registrace - dospělí 16+
  • PÁ   |  8 - 12  hod

Na očkování si doneste platnou kartičku zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, na posilující dávku certifikát o předchozím očkování proti COVID-19!

Jak se rezervovat k očkování?

K očkování je vhodné se registrovat a vybrat si termín dle nabídky očkovacího místa. Pouze registrovaným dokážeme zaručit, že nedbudou čekat. Registrace probíhá přes Centrální rezervační systém, který provozuje ministerstvo zdravotnictví na webu registrace.mzcr.cz. Po obdržení PIN2 si zájemce zarezervuje termín na webu rezervace.mzcr.cz.


Co vás dále zajímá?

Jak se objednat k očkování?

Vytvořte registraci na webu registrace.mzcr.cz a vyberte si očkovací místo "Nemocnice Svatá Anna". Až přijdete na řadu a obdržíte esemeskou PIN2, proveďte rezervaci na webu rezervace.mzcr.cz.

Jak získám certifikát o očkování?

Certifikát o absolvování očkování ať už první nebo druhou nebo třetí dávkou si lze stáhnout na portálu ÓČKO - https://ocko.uzis.cz. Pokud máte problém se stažením napiště mail na radka.lorencova@svataanna.nemocnicepk.cz a uveďte vaše jméno, příjmení, rodné číslo, telefon a požádejte o zaslání certifikátu mailem.  Pokud nemáte mail, volejte na linku MZČR 1221.

Kde se očkuje / kontakt?

Očkujeme v hlavní budově nemocnice Kyjovská 607, Planá v přízemí za recepcí. Přístup je bezbariérový. Kontakt: radka.lorencova@svataanna.nemocnicepk.cz

Čím ve Svaté Anně očkujeme?

Naše očkovací místo očkuje především vakcínou Pfizer a v omezeném množství i vakcínou Moderna

Vakcína Novavax dorazila do ČR a následně i do Plzeňského kraje na počátku března. Vzhledem k nízkému zájmu i o tuto "klasickou" proteinovou vakcínu a balení po více dávkách bude v kraji pro veřejnost k dispozici jen na jediném očkovacím místě a to v Plzni na EUC klinice. Registraci a rezervaci je proto nutné udělat právě na toto očkovací místo registrace.mzcr.cz. Vakcína není určena k přeočkování třetí posilující dávkou. Je pouze pro nově očkované. Zápatí - další informace

Copyright ©2022 Klatovská nemocnice, a.s. | NPK
Created by Beneš & Michl.