Nechte se naočkovat u nás v Plané

Také Nemocnice Svatá Anna provádí očkování proti onemocnění covid. Naší snahou je, aby očkování bylo efektivní a pro vás srozumitelné. Proto zde nabízíme všechny důležité informace o provozu našeho očkovacího místa.

AKTUALITY

Očkování bez registrace pokračuje i v září

Nemocnice Svatá Anna očkuje zájemce bez registrace z kategorie dospělí (16+) každý pátek. Mládež (12 až 15 let) očkuje bez registrace OČM Domažlice nebo OČM Stod.

kategorie dospělí 16+
  • OČM Planá (Nem Sv. Anna, Kyjovská 602, Planá) - každý pátek 8 - 13 hod

Paralelně probíhá i očkování s registrací

K očkování je stále možné se i registrovat a vybrat si termín dle nabídky očkovacího místa. Registrace probíhá přes Centrální rezervační systém, který provozuje ministerstvo zdravotnictví  registrace.mzcr.cz

Začalo přeočkování třetí dávkou. Očkuje i Nem. Sv. Anna 

Lidé, kteří ukončili očkování proti nemoci covid 1. i 2. dávkou minimálně před osmi měsíci se mohou od 20. září začít registrovat k přeočkování třetí dávou. Na registračním webu registrace.mzcr.cz si mohou vybrat i očkovací místo Nemocnice Svatá Anna bez ohledu, kde byli očkování v první etapě. Více informací zde: ceskoockuje.cz.

Očkování v místě bydliště - mobilní očkovací tým

Od poloviny srpna obsluhuje Tachovsko mobilní očkovací tým Domažlické nemocnice, který provádí očkování přímo v obcích a městech na  Tachovsku, které si pro své občany očkování domluví. Starostové jsou informováni. Pokud chcete využít, obraˇtte se na vedení obce/města. Mobilní očkovací tým bude používat jednodávkovou vakcínu Janssen nebo na přání Pfizer. K očkování je nutno mít s sebou kartu pojišťovny a občanku nebo pas (cizinci). Nejbližší termíny na webu OČM Domažlice.

Co vás dále zajímá?

Jak se objednat k očkování?

Vytvořte registraci na webu registrace.mzcr.cz a vyberte si očkovací místo "Nemocnice Svatá Anna". Až přijdete na řadu a obdržíte esemeskou PIN2, proveďte rezervaci na webu rezervace.mzcr.cz.

Kde se očkuje / kontakt?

Očkujeme v hlavní budově nemocnice Kyjovská 607, Planá v přízemí za recepcí. Přístup je bezbariérový. Kontakt: radka.lorencova@svataanna.nemocnicepk.cz

Čím ve Svaté Anně očkujete?

Naše očkovací místo očkuje výhradně vakcínou Pfizer.  

Obdržím certifikát už po první dávce očkování?

Certifikát o absolvování očkování ať už první nebo druhou dávkou si lze stáhnout na portálu ÓČKO - https://ocko.uzis.cz. Více v Častých dotazech.

Máte problém se stažením certifikátu?

Napiště e-mail na naši kontaktní osobu, potřebujeme znát vaše jméno, příjmení, rodné číslo, telefon. Pokud si budete přát, na váš mail zašleme i certifikát, napiště nám to. Kontakt: radka.lorencova@svataanna.nemocnicepk.cz 

V případě, že nemáte e-mail, zavolejte linku 1221, údaje vám ověří.Zápatí - další informace

Copyright ©2021 Nemocnice Plzeňského kraje, a.s.
Created by Beneš & Michl.