Nemocnice opět umožňuje návštěvy pacientů

19. 6. 2020

KRÁTKÁ INFORMACE

Nemocnice Svatá Anna umožňuje opět návštěvy hospitalizovaných pacientů. Návštěvy jsou ovšem možné jen po předchozí telefonické domluvě a při dodržení některých opatření.

• Návštěvu je nutno dohodnou dopředu telefonicky přímo se staniční sestrou dané lůžkové stanice (kontakty níže). Bez předchozí dohody nebudou návštěvy umožněny. Telefonicky budou dojednány podrobnosti, např. čas návštěvy a specifická opatření.
  • Každý pacient může mít jednu návštěvu týdně, přičemž návštěva jsou nejvýše dvě osoby.
  • Vyžaduje se dodržování návštěvních dnů a doby tedy pondělí, středa  nebo neděle 15 do 17 hodin, přičemž ale doporučený čas návštěvy je nejvýše 20 minut.
  • Návštěvě bude při příchodu změřena teplota a bude tázána na možné klinické či epidemiologické příznaky nákazy. Prosíme, nechoďte na návštěvu s teplotou, kašlem či jinými zdravotními komplikacemi.
  • Návštěva se musí při příchodu hlásit na sesterně.
  • Návštěva musí mít po celou dobu pobytu v nemocnici nasazenou roušku nebo respirátor a musí dodržovat hygienu rukou.
  • Návštěva musí dbát dalších pokynů personálu oddělení.

Kontakty na lůžkové stanice

Telefonovat lze v pracovní dny od 7 do 14 hodin.

• 1. stanice:  374 751 916
  • 2. stanice:  374 751 917