Krajské nemocnice uzavřely dohodu o spolupráci s HC Škoda Plzeň

29. 3. 2019

V srdcích nemocnic Plzeňského kraje koluje nově i indiánská krev. Nemocnice Plzeňského kraje totiž uzavřely dohodu o spolupráci s hokejovým klubem HC Škoda Plzeň. Týkat se bude vzájemné podpory a prezentace, podpory zdravého životního stylu a péče o zdraví hráčů. Dohodu spolu podepsali generální manažer HC Škoda Plzeň Martin Straka a předseda představenstva Nemocnic Plzeňského kraje Marek Kýhos.

„Sport a zdraví k sobě neodmyslitelně patří. Partnerství našeho klubu jako účastníka play off extraligy a nemocnic hrajících nejvyšší ligu v oblasti zdravotní péče je proto logickým spojením,“ odůvodnil dohodu Martin Straka.

„Jsme hrdi, že můžeme být partnery klubu, který skvěle reprezentuje náš kraj na republikové i mezinárodní úrovni. Budeme samozřejmě podporovat celý klub a zdraví jeho hráčů ve všech výkonnostních kategoriích. Forma spolupráce vyplyne z konkrétních projektů,“ doplňuje Marek Kýhos.