Půlmaraton Plzeňského kraje se blíží. I letos mají naši zaměstnanci startovné zdarma

4. 2. 2024

POZVÁNKA

V druhé polovině dubna se v Plzni a okolí koná krajský Půlmaraton Plzeňského kraje. Nemocnice Plzeňského kraje jako tradiční partner akce zvou všechny zájemce z řad zaměstnanců i veřejnosti na start. Zaměstnancům nemocnic hradí už tradičně startovné a trika z akce Skupina NPK.

Jedna z největších sportovních událostí regionu se blíží. Už podeváté odstartuje Půlmaraton Plzeňského kraje. Běžci se na start závodu postaví v sobotu 27. dubna 2024 a zázemí bude tradičně v areálu Škodaland v Plzni.

Náročná trať půlmaratonu vede z areálu Škodaland přes Litice, Šlovice, Dobřany a Lhotu zpět k vodní nádrži České údolí. Pro ty, kteří si na půlmaraton netroufají, připravili organizátoři kratší tratě – Krajskou desítku, Krajskou pětku, Týmový běh a Dětské běhy.

Kdy? sobota 27. dubna 2024

Start: 10:00 – hlavní závod; 10:15 – další závody

Doprovodný program: od 9:00

Vyhlášení vítězů: 12:00–14:00

Kde? Plzeň, Škodaland - České údolí viz Mapy.cz

Registrace: online ZDE

Kategorie / závody

• Půlmaraton
  • Krajská desítka
  • Krajská pětka
  • Týmový běh
  • Dětské běhy

Kompletní propozice: https://pulmaraton.plzensky-kraj.cz/krajsky-pulmaraton

Jak získají zaměstnanci nemocnic startovné zdarma?

Napište info o účasti na mail martin.sivak@nemocnicepk.cz + své jméno, název nemocnice. Následně obdržíte další instrukce k registraci.

Pak provedete online registraci.

Přejeme krásný zážitek a výsledek, se kterým budete spokojeni :)